Система Protemos

Protemos — проста система обліку та керування процесами, створена як для перекладачів-фрилансерів, так і для перекладацьких компаній

Нещодавно наші партнери, компанія Protemos, у команді розробників якої працюють творці ChangeTracker, випустила нову систему керування проектами — Protemos.

Система Protemos — це новий онлайн-сервіс, розроблений спеціально для ведення бізнесу в сфері перекладів. Protemos — система обліку та керування процесами, створена як для перекладачів-фрилансерів, так і для перекладацьких компаній. Вона проста у використанні та безкоштовна для фрилансерів.

Protemos дає змогу створити впорядковану базу даних клієнтів і виконавців, контролювати виконання робіт і фінансові аспекти бізнесу, вести облік і аналізувати результати діяльності.

Реєстрація та початок роботи

Щоб зареєструватися, перейдіть на офіційний сайт www.protemos.com і натисніть кнопку реєстрації:

image1

Створення облікового запису не займе багато часу, тож уже через кілька хвилин ви зможете почати роботу.

image2

Перш ніж перейти до створення проектів, потрібно буде заповнити кілька полів і ввести базові системні значення. Після закінчення реєстрації вам буде надіслано посібник користувача (його також можна скачати за посиланням: http://protemos.com/assets/files/Protemos_Quick_Start_Manual_Ru.pdf). У цій покроковій інструкції коротко викладено всю необхідну інформацію.

Отже, спочатку потрібно ввести системні значення: мовні пари, з якими ви працюєте, список послуг, які надаються (крім перекладу та вичитки, можна вказати й інші послуги, наприклад верстку, DTP-перевірку тощо), спеціалізацію (переважна тематика перекладу), валюти платежів, одиниці вимірювання (слова, сторінки тощо).

Пошук існуючих і додавання нових системних значень виконується за допомогою відповідного меню. У різних меню та вкладках системи використовується єдиний принцип редагування та додавання елементів.

image5

Тепер система готова до роботи. Щоб створити проект, натисніть кнопку New Project на вкладці Projects, яка відкривається за замовчуванням:

image4

Введіть необхідну інформацію:

image3

 

 

Для фрилансерів

Версія для фрилансерів насамперед дає змогу впорядкувати взаємини із замовниками: вести єдину базу клієнтів (як реальних, так і потенційних) із зазначенням контактів, цін і умов оплати для кожного з них.

На всіх вкладках використовується єдиний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому пошук клієнта в базі даних або додавання нового клієнта виконується так само просто, як і пошук або створення проектів.

2016-08-08_14-51-06

Крім того, можна імпортувати свій список клієнтів із файлу Excel.

Після додавання клієнтів можна виконувати пошук за першими літерами імені, кодом, адресою електронної пошти або статусом.

Через кілька місяців роботи вам може стати в пригоді функція створення звітів, яка дасть змогу оцінити результати роботи.

image6

Можна згенерувати загальний фінансовий звіт або окремі звіти за проектами, виставленими рахунками-фактурами або отриманими платежами. Це дасть змогу легко визначити, хто з клієнтів вам винен кошти й кому час нагадати про терміни оплати.

Крім того, можна аналізувати фінансові показники своєї роботи за допомогою меню Finances. Воно містить логічні підменю: Receivables, Invoices і Payments. На цій вкладці можна створювати за шаблоном власні рахунки-фактури.

image7

Створювати нові проекти, реєстраційні записи клієнтів або платежі можна також за допомогою альтернативного меню у верхній частині екрана. Воно частково дублює функції головного меню та дає змогу пришвидшити виконання рутинних операцій.

2016-08-08_14-52-51

 

Отже, версія Protemos для фрилансерів дає змогу:

– вести базу даних клієнтів зі всією необхідною інформацією;

– реєструвати кожен потенційний і реальний проект, прив’язувати його до клієнта, вводити вартість роботи й терміни виконання;

– зберігати в хмарі файли, пов’язані з проектом;

– автоматично генерувати цінові пропозиції та рахунки-фактури, надсилати їх клієнту безпосередньо із системи;

– реєструвати всі отримані платежі та контролювати дотримання термінів оплати;

– автоматично генерувати статистику за клієнтами та замовленнями: як змінювався ваш заробіток протягом визначеного періоду часу, які клієнти приносять вам найбільший прибуток, яка динаміка виставлення рахунків і оплати тощо;

– експортувати всі таблиці в Excel і обробляти їх за необхідності.

 

Підбиваючи підсумки, можна сказати, що система Protemos дає змогу оптимізувати розв’язання адміністративних питань і звільнити більше часу для виконання перекладів. Це гнучкіший і надійніший спосіб ведення обліку, ніж використання стандартної таблиці Excel, а простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і цінова політика розробника (нагадуємо, система Protemos безкоштовна для фрилансерів) забезпечують перевагу над продуктами конкурентів.

Робота над системою продовжується, і розробники будуть вдячні за відгуки, побажання й ідеї, які допоможуть зробити Protemos максимально корисним і зручним для користувачів інструментом. Зареєструйтеся на сайті www.protemos.com, випробуйте систему на практиці та висловіть свою думку!

Детальнішу інформацію можна знайти на сайті www.protemos.com, а також на сторінках Protemos у соцмережах, наприклад Facebook: https://www.facebook.com/protemos/.

 

View all posts

Подібні публікації

Дякую!


Ви успішно підписалися.