Як запускати й закривати програми швидко

Будь-яку програму можна запустити або закрити лише однією комбінацією клавіш

99,9 % користувачів запускають програми за допомогою мишки.

Запустити програму мишкою дуже просто: потрібно лише зробити подвійне клацання на її значку на робочому столі. Здавалося б, простіше вже нікуди. Але ця дія складається з кількох ще простіших дій:

  • Перенести руку з клавіатури на мишку
  • Навести курсор на потрібний значок на робочому столі
  • Зробити подвійне клацання
  • Повернути руку на клавіатуру

Не так вже мало, якщо замислитися. А запуск програми з меню ПУСК у Windows триває ще довше, оскільки доводиться ще й вибирати потрібну програму зі списку, прокручуючи його. Якщо ви працюєте лише в одній або двох програмах, на це можна не звертати уваги. Але якщо ви постійно запускаєте й закриваєте програми, ви гаєте час.

Є спосіб прискорити цей процес — клавіатурні комбінації (шорткати).

У кожної «серйозної» програми є свій значок на робочому столі (а якщо нема, його легко перенести туди вручну, скопіювавши його з меню ПУСК).

Клацніть значок правою кнопкою мишки й виберіть у меню, що з’явиться, останній пункт — Властивості. У діалоговому вікні, яке з’явиться, перейдіть на вкладку Ярлик. На ній є поле Сполучення клавіш. Введіть у нього шорткат, який асоціюватиметься із програмою. Після натискання кнопки OK цей шорткат запускатиме відповідну програму.

Примітка: намагайтеся вибирати шорткати, які легко запам’ятати. Наприклад, для Word зручно використовувати CTRL+ALT+W, для memoQ — CTRL+ALT+M тощо.

Майже будь-яку програму легко закрити за допомогою шортката CTRL+F4.

 

View all posts

Подібні публікації

Дякую!


Ви успішно підписалися.