Як змінити розмір шрифту в браузері

Веб-сторінки можна масштабувати миттєво

Браузер — це одна з найчастіше використовуваних програм. Для багатьох людей браузер та Інтернет — це одне й те саме. Найпопулярніші сьогодні браузери — це Chrome, Firefox, Opera й Explorer (йдеться про платформу Windows). Разом вони займають 98 % ринку.

Сайти й веб-сторінки, які ви переглядаєте за допомогою браузера, створені різними людьми з різною метою, і на деяких із них текст може бути завеликий, на деяких — задрібний.

Найшвидший спосіб налаштувати розмір тексту веб-сторінки у Windows — обертання коліщатка миші за натиснутої клавіші CTRL

  • CTRL + обертання коліщатка від себе — збільшення
  • CTRL + обертання коліщатка на себе — зменшення

На жаль, ці команди не можна застосувати на ноутбуках, оскільки замість мишки на них використовується сенсорна панель. У такому разі можна використовувати такі команди:

  • CTRL + ПЛЮС — збільшення
  • CTRL + МІНУС — зменшення

Плюс і мінус можна натискати як на основній клавіатурі, так і на додатковій (цифровій).

Усі ці команди однаково працюють в усіх браузерах. Зазвичай браузери запам’ятовують, який сайт із яким масштабом ви переглядали, і надалі під час входів автоматично відображають їх із масштабом, який ви вибрали раніше.

Бережіть зір!

View all posts

Подібні публікації

Як об’єднувати сегменти в TagEditor

Інколи під час роботи в TagEditor, особливо за виконання редактури або вичитки, виникає необхідність розширити вже існуючий сегмент, додавши до нього частину наступного, або, навпаки, розбити вже наявний сегмент на частини. Зазвичай така ситуація виникає за некоректної сегментації або складної структури вихідного тексту.

Читати повністю

Дякую!


Ви успішно підписалися.