Як перевірити орфографію в Excel

В Excel можлива стандартна перевірка орфографії Microsoft Office

На жаль, перевіряти орфографію у файлах Excel так, як ми це робимо у Word — з підкресленням неправильно написаних слів червоними лініями, — неможливо (якщо вам відомий такий спосіб, розповідайте нам про нього!). Excel створювався з розрахунком на роботу насамперед із числами, тому перевірці орфографії в ньому Microsoft приділила мало уваги.

Проте перевірка орфографії в ньому, звичайно, можлива — за допомогою діалогового вікна Перевірка орфографії. Це стандартний метод у всіх програмах Microsoft Office.

Щоб запустити перевірку орфографії в Excel, клацніть вкладку Рецензування й натисніть на ній кнопку Орфографія, або просто натисніть клавішу F7. З’явиться звичне діалогове вікно Орфографія зі стандартними варіантами дій: Пропустити, Пропустити всі, Додати в словник, Змінити, Змінити всі, Скасувати.

  • Якщо вам потрібно перевірити орфографію в конкретній клітинці, виберіть цю клітинку й установіть у ній текстовий курсор, виконавши подвійне клацання, потім запустіть перевірку орфографії клавішею F7.
  • Якщо вам потрібно перевірити орфографію в кількох клітинках, виділіть їх за допомогою клавіші SHIFT, потім запустіть перевірку орфографії клавішею F7.
  • Якщо вам потрібно перевірити орфографію на всьому аркуші, виберіть будь-яку клітинку, НЕ виконуючи подвійне клацання на ній і НЕ розташовуючи текстовий курсор усередині неї, потім запустіть перевірку клавішею F7. Зверніть увагу, що при цьому перевірятимуться також усі коментарі, заголовки сторінок, колонтитули й текст на графічних елементах.

Примітка: Excel не перевіряє орфографію в клітинках, які містять формули.

View all posts

Подібні публікації

Дякую!


Ви успішно підписалися.