Як усунути помилку «An error occurred whilst trying to determine the file version» у Trados Studio

Проекти, які зникли з Trados Studio, здебільшого можна відновити.

Черговий пост про помилки Trados Studio. Симптоми хвороби такі: однієї чудової миті ви запускаєте Trados Studio, а вона виводить ось повідомлення «An error occurred whilst trying to determine the file version»:

2020-05-22_11-12-11

Ви натискаєте кнопку OK (а що ще тут можна натиснути?). Trados Studio запускається як завжди, але в списку проектів у розділі Projects незаймано чисто — немає жодного проекту. Водночас сама Trados Studio працює прекрасно, збереглися навіть ваші кастомні шорткати.

2020-05-22_12-00-29

Ця помилка може мати кілька причин. SDL описала їх у цій статтіTrados Studio, найімовірніше, не винна. Загальна причина — щось сталося з файлами проектів, які вже було імпортовано в Trados Studio. Під час запуску вона спробувала їх завантажити, але з певної причини не змогла.

Нижче наведено список можливих причин, від простих до складних.

1. Найпростіше, що могло статися: ви видалили, перейменували або кудись перемістили папку, у якій лежали файли проектів. Не дивно, що Trados Studio не змогла їх завантажити, — вона їх просто не знайшла у звичному місці.

Розв’язання — закрийте Trados Studio, поверніть файли в ту папку, де вони лежали (якщо їх не втрачено безповоротно), потім запустіть Trados Studio знову. Після цього вам доведеться пройтися по файлах усіх потрібних вам проектів і проклацати в кожному з них файли з розширенням SDLPROJ. Це файли налаштувань, у них зберігається інформація про те, які файли входять у проект і де вони лежать, — Trados Studio їх підхопить і «згадає».

2. Ще одна можлива причина — щось заблокувало доступ до файлів: вони на місці, але недоступні. Переважно це зла антивірусна програма, якій файли проектів помилково здалися підозрілими.

Розв’язання очевидне: «заспокойте» свій антивірус або з’ясуйте, яка програма заблокувала доступ до файлів.

3. Третя причина — файли проектів фізично пошкоджені. Це найскладніша ситуація, оскільки це проблема не програмна, а апаратна.

Розв’язання — «оживляйте» диск.

View all posts

Подібні публікації

Дякую!


Ви успішно підписалися.